Mezinárodní kuchyně v naší ŠJ - čínská kuchyně
17.5.2018

Naše školní jídelna připravila pro své strávníky v letošním školním roce projekt Dny mezinárodní kuchyně. Strávníci mohou poznat a ochutnat jídla, která se vaří v některých zemích světa. Pro měsíc  K V Ě T E N  jsme vybrali kuchyni Č Í N S K O U - viz níže uvedený odkaz:

/upload/files/dokumenty-skoly/nsk-kuchyn.pdf (Velikost: 972.55 kB)

Výsledky zápisu do ZŠ na šk. rok 2018/19
3.5.2018

/upload/sablona/zapis-vysledky-18-19.png

ZMĚNA ve sběru papíru
9.2.2018

Školka v rekonstrukci

Vloženo: 9.4.2018 | Autor: joslova| Zobrazeno: 168x | Upravil: joslova

V tomto školním roce prochází budova naší mateřské školy náročnou a finančně nákladnou rekonstrukcí. První etapa je u konce, zbývá položit koberce a lina ve třídách a upravit přístupovou cestu k hlavnímu vchodu a dětem se otevřou nové třídy v křídle, kde dříve bývala tělocvična. Konce školního roku tak budou moci děti prožít v nových třídách. Školní jídelna, která je nyní ještě v rekonstrukci, bude dokončena na začátku nového školního roku. Těší nás, že budeme otevírat i 4. oddělení pro nejmenší děti mladší tří let.