Mezinárodní kuchyně v naší ŠJ - čínská kuchyně
17.5.2018

Naše školní jídelna připravila pro své strávníky v letošním školním roce projekt Dny mezinárodní kuchyně. Strávníci mohou poznat a ochutnat jídla, která se vaří v některých zemích světa. Pro měsíc  K V Ě T E N  jsme vybrali kuchyni Č Í N S K O U - viz níže uvedený odkaz:

/upload/files/dokumenty-skoly/nsk-kuchyn.pdf (Velikost: 972.55 kB)

Výsledky zápisu do ZŠ na šk. rok 2018/19
3.5.2018

/upload/sablona/zapis-vysledky-18-19.png

ZMĚNA ve sběru papíru
9.2.2018

Čarodějnické řádění třeťáků

Vloženo: 28.4.2018 | Autor: vitu| Zobrazeno: 37x |

V pátek 27. 4. jsme si užili čarodějnického dovádění na školní zahradě. První hodinu jsme pracovali ve třídě, kde pro děti paní učitelka připravila kouzelný pracovní list z matematiky. Tak si děti lámaly hlavu nad různými zapeklitými slovními úlohami s čarodějnou tématikou. Ven nás potom vylákala vůně opékaných buřtíků a  zbytek výuky jsme řádili venku s ostatními spolužáky. Moc děkujeme paní Bartekové za skvělé pečené prstíky a paní Čerychové za linecké mlsání.