Nabídka ŠD

Vítáme vás na stránkách naší školní družiny!

Naše školní družina je místem, kde děti mohou bezpečně a zábavně trávit svůj volný čas po vyučování.

Naše družina disponuje dvěma odděleními, každé s kapacitou 25 dětí. V každém oddělení se o děti stará zkušená vychovatelka,
která dbá na jejich bezpečnost a pohodu.

Pracujeme podle vzdělávacího programu "Putování se Všeználkem", který je zaměřený na rozvoj dovedností a znalostí dětí hravou
a zábavnou formou.

Nabízíme dětem širokou škálu aktivit, které kombinují odpočinek a zábavu. Mezi naše aktivity patří kreativní chvilky, kde děti mohou rozvíjet své umělecké dovednosti.

Dětem také poskytujeme možnost trávit čas na naší školní zahradě, kde mohou hrát různé hry, relaxovat na čerstvém vzduchu
a objevovat přírodu.

V průběhu školního roku organizujeme exkurze, které dětem umožňují objevit nové
a zajímavé věci mimo školní prostředí, což přispívá k jejich celkovému rozvoji.

Naše školní družina je ideálním místem pro děti, kde mohou trávit svůj čas po škole v prostředí plném zábavy, učení a bezpečí.
Těšíme se na každého nového člena!