Roční plán akcí ŠD

S každým začátkem školního roku pro děti připravujeme nový a zajímavý plán plný aktivit a témat, které nás budou provázet během celého roku. Naším cílem je, aby děti měly možnost nejen se učit a rozvíjet, ale také si užívat zábavu a odpočinek v bezpečném
a přátelském prostředí.

Každý rok si vybíráme nové téma, které nás inspiruje a motivuje k různorodým činnostem a projektům. Téma pro letošní rok je pečlivě vybrané tak, aby bylo pro děti přitažlivé a podnětné, a zároveň podporovalo jejich kreativitu a zvídavost.

Aktuální roční plán zahrnuje širokou škálu aktivit, které jsou zaměřené na rozvoj dovedností dětí, jejich spolupráci a samostatnost. Čekají nás nejen kreativní dílničky, sportovní aktivity a exkurze, ale také mnoho dalších překvapení, která naše děti jistě potěší.

Pokud byste se chtěli podívat na náš současný roční plán a zjistit více o tom, co máme pro tento školní rok připravené, můžete si jej prohlédnout pod tímto textem.

Těšíme se na společné zážitky a na to, jak společně prožijeme další úžasný školní rok plný dobrodružství a objevování!

Roční plán ŠD 2023/2024 (Velikost: 727.69 kB)